جستجو
You are here : درباره ما > معرفی شرکت
خرداد 05, 1398
درباره ما


در جهان معاصر تحولات گسترده، ابعاد مختلف زندگي بشر را درنورديده است. به‌گونه‌ای كه در سال‌های اخير سرعت تغييرات و تحولات در جهان، روزافزون شده و موجبات احساس ناپايداري و ناامني محيطي زيادي را به همراه دارد. دراین‌بین، ملت بزرگ ايران پس از پيروزي انقلاب اسلامي با فراز و نشیب‌های فراوان تلاش بی‌وقفه‌ای را آغاز نموده تا بتواند جايگاه شايسته تاريخي و تمدن علمي و فني خود را احياء كند و جزء كشورهاي پیشرفته جهان قرار گيرد. آينده يافتني نيست، بلكه ساختني است. يعني بايد با ارزيابي و تحليل سير تاريخي و لحاظ نمودن توانمندی‌های كشور و تحولات كنوني جهان در تمامي ابعاد، تصوير آينده ايران در افق 20 ساله را به همراه داشته كه خود، تصويري شفاف، اميدبخش و روشن ازآنچه می‌خواهیم به آن برسيم است و تبيين روشني از نيات راهبردي، ارزش‌ها و اهداف عالي جامعه را به همراه دارد. لذا می‌توان با اين كار اولویت‌ها، اهداف، جهت‌ها، ابزار و فرايندهاي اجرايي را در بين تمامي اقشار جامعه، سازمان‌ها، نهادها و مراكز علمي و دانشگاهي تعيين كرد. در چشم‌انداز جمهوری اسلامي ايران در افق 1404 " ايران کشوری است توسعه‌یافته با جايگاه اول اقتصادي ، علمي و فناوري در سطح منطقه، الهام‌بخش در جهان اسلام و داراي تعاملِ سازنده و مؤثر در روابط بین‌الملل". در اين چشم‌انداز ، جامعه ايراني برخوردار از دانش پيشرفته، توانا در توليد علم و فناوري، متكي بر سهم برتر منابع انساني و سرمايه اجتماعي در توليد ملي قلمداد شده و داراي جايگاه اول اقتصادي، علمي و فناوري در سطح منطقه آسياي جنوب غربي است و با تأكيد بر جنبش نرم‌افزاری و توليد علم، رشد پرشتاب و مستمر اقتصادي، ارتقاء نسبي سطح درآمد سرانه و رسيدن به اشتغال كامل، هدف آن است از سوي ديگر مقوله علم و فناوري نيز از مهم‌ترین زیرساخت‌های پيشرفت كشور و ابزار جدي رقابت در عرصه‌های مختلف است.

گروه مفید باهدف نوآوری در ارائه خدمات باکیفیت بر اساس نیاز ، کسب رضایتمندی مشتری و ارتقای دانش در سازمان‌ها تشکیل شده و در راستای رسیدن به هدف، از تجربیات بین‌المللی در انجام کارها و همکاری با موسسه GUNCEL & LAVIELE GROUP و از افراد باتجربه که دارای تحصیلات تخصصی بالا و تجربیات مکفی در زمینه حسابرسی، مالی و مالیاتی بهره گرفته و گروه خود را به گروه مهندسی مجهز نمودیم تا بتوانیم تمام خدمات مدیریت حسابرسی، حسابداری و مالیاتی را ارائه دهیم.


-       گروهGUNCEL  :

گروه گونجل در سال 1998 تأسیس شد، تا به امروز فعالیت‌های خود را با عناوین ذیل حفظ کرده است :

·       گونجل با گواهی فعالیت در زمینه حسابداری عمومی با مسئولیت محدود

·       گونجل با گواهی فعالیت و سوگندنامه حسابداری عمومی با مسئولیت محدود

·       گونجل با فعالیت حسابرسی مستقل و مشاوره و گواهی و سوگندنامه حسابداری عمومی شرکت‌ها

 

-       گروه LAVIALE SOHACO :

LavialeSohacoکه در سال 1976 تأسیس شد و خدمات حسابداری خبره، مالیاتی و حسابرسی را تا به امروز در پاریس و دیگر شهرهای فرانسه ارائه می‌دهد.

 

ما در حرفه خود با تکیه‌بر دانش و تخصص علمی، راه‌حل‌های ویژه برای مشتریان خود ارائه می‌دهیم و خود را در منافع مشتریان شریک می‌دانیم و همواره برای بهبود کسب‌وکار آن‌ها پیش‌قدم خواهیم بود .

افتخار این مجموعه، به‌روز بودن در دانش علمی و حرفه‌ای ، شفافیت و ایفای مسئولیت در انجام کار، ارائه راه‌حل سریع به مشتریان، کیفیت کار و اخلاق حرفه‌ای می‌باشد و همواره تلاش می‌کنیم مزیت‌های رقابتی خود را حفظ نماییم و در فعالیت‌های خود، الزامات قانونی، شناسایی نقاط قابل‌بهبود و جلوگیری از خطرات قانونی و ارائه بهترین و سریع‌ترین روش در مشکلات ، برنامه‌های منظمی داریم به‌طوری‌که ریسک‌پذیری مشتریان را با ارائه خدمات درست به حداقل می‌رسانیم.

ما تمام توان خود را در مدیریت دانش با همکاری دانشگاه‌های روسیه و قبرس بکار گرفته و سیر آموزش‌های داخلی و بین‌المللی را مدنظر قراردادیم و آموزش کارکنان را در جهت تخصصی و آموزش زبان بین‌المللی (XBRL) باهدف به‌روز بودن همکاران، متمایز بودن نسبت به سایر رقبا در صنعت را در اولویت قرار داده‌ایم تا در پی آن گزارش‌ها تهیه‌شده با توجه به استانداردهای بین‌المللی توانایی تقدیم به‌تمامی نهادها را دارا باشد. همچنین قادریم تخصص خود را در تمامی سطوح مالی و غیرمالی با دیگر شرکت‌ها به‌صورت کاملاً تخصصی به اشتراک بگذاریم.

گروه مفید از کارشناسان قوی در ارائه خدمات مشاوره در تمامی سطوح مدیریت، مالیاتی، حسابرسی و حسابداری بهره گرفته که همواره توان و توانمندی‌های آنان  وجه تمایز با دیگر موسسات خواهد بود.

        آدرس : پاسداران، خیابان گل نبی، خیابان ناطق نوری پلاک 50، طبقه چهارم، واحد 12

                کدپستی : 1947745115

      ایمیل : info@asmofid.com

        تلفن : 22876884 ، 22876887 - 021

                فکس : 22882048 - 021

     تلگرام:     09012595422

فیلد های ضروری

اطلاعات تماس شما

پیام شما